Nowy sezon zacznij z pole dance

We wrześniu szykujemy dla Was sporo nowości :)

Dla wszystkich nowych osób, które chcą zacząć przygodę z pole dance przygotowaliśmy grupę początkującą G0. Zajęcia będą odbywać się we wtorki i w czwartki o godzinie 17:45 i poprowadzi je nasza instruktorka Anna Zapiór. Jeżeli chcesz zobaczyć czy jest to sport dla Ciebie, zapraszamy na dzień otwarty 9 września o godzinie 11:00 :)

Nie zapominamy również o naszych stałych klientkach

i prawdziwych weterankach pole dance :)
Dla nich oraz dla nowych klientek wzbogacamy nasz grafik o zajęcia bendy back, które zadbają o prawidłowe rozciągniecie pleców, kręgosłupa oraz obręczy barkowej. Zajęcia poprowadzi Sandra Kostyk i będą odbywały się w każdy wtorek o 19:45.

Wszyscy znajdą coś dla siebie

W naszej ofercie posiadamy zajęcia pole dance o wszystkich poziomach trudności, zajęcia rozciągające, stretching oraz kurs szpagatowy. Pole dance to dziedzina, który łączy w sobie wiele elementów między innymi takich jak taniec, sport czy akrobatyka dzięki czemu wspaniale modeluje ciało i podczas treningu ćwiczy wszystkie rodzaje mięśni. Swoje korzenie pole dance zawdzięcza indyjskiemu tańcu mallakhamb. Dzięki tej aktywności wzmocnicie ciało, wysmuklicie sylwetkę a co najważniejsze - nabierzecie pewności siebie!
Przełamcie stereotypy i uwierzcie siebie! W naszym świecie pole dance przekonamy Cię, że warto :)

Posiadamy wiele karnetów dobranych do indywidualnych potrzeb a także możliwość uczestniczenia w zajęciach dla osób posiadających kartę benefit z dopłatą 10 zł.