AKTYWNE FERIE ZIMOWE

Po raz kolejny zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2005 - 2012 na niesamowite Zimowe Aktywne Ferie z Klubem Torstar!

Wypełnimy każdy dzień ferii od 9:00 do 16:00, tak aby Wasze dzieci mogły spędzić go w bardzo aktywny i ciekawy sposób, wśród rówieśników. Kadra naszych opiekunów, instruktorów i trenerów różnych dyscyplin sportu zorganizuje najciekawsze gry i zabawy, w których kiedykolwiek Wasze pociechy brały udział! Codziennie będziemy zaskakiwać innymi zajęciami i atrakcjami. W ciągu dnia przygotowaliśmy kilka różnych aktywności, aby zapewnić maluchom energię na cały dzień! Zaprosimy także na zdrowe przekąski podczas drugiego śniadania i smacznych obiadów!

Aktywne Ferie - jedyne, tak przyjazne i nastawione na radość Waszych dzieci zajęcia w Kobyłce i Wołominie.

Korzystając z bogatej infrastruktury klubu Torstar oraz obiektów partnerskich zorganizujemy zajęcia tenisowe, naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach, kulig i zabawy w śniegu, gry takie jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne zabawy zespołowe, zajęcia taneczne i akrobatyczne, zajęcia plastyczne. Dodatkowo odwiedzimy basen, kino lub teatr, park trampolin oraz ściankę wspinaczkową. Wszystko to zwieńczymy mini olimpiadą sportową oraz konkursami, w których do zdobycia będą Torstarowe nagrody!

  • 5 dni zajęć w godzinach 9:00 - 16:00
  • Opieka oraz treningi pod okiem Kadry klubu Torstar
  • Bilety wstępu oraz wszystkie opłaty za zajęcia i wyjazdy
  • Codzienne drugie śniadania i obiady
  • Dostęp do galerii zdjęć z aktywnych ferii
  • Mnóstwo wspaniałej zabawy i niezapomniane wrażenia!

Widzimy się w Torstarze!