Zima z Torstar Travel!

Włochy - San Martino di Castrozza

Niesamowita okazja aby wspólnie znaleźć się na stokach we Włoskich Dolomitach lub czeskich Beskidach. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na zimową przygodę z Torstar Travel
Włoskie Dolomity to idealne miejsce dla dorosłych, którzy zamierzają korzystać z zimowego urlopu bez ograniczeń. Mnóstwo tras o zróżnicowanym stopniu trudności, snowparki, wieczorne imprezy wśród znajomych! Okazja dla rodzin, które planują wspólnie spędzić ten czas. Zapewniamy opiekę, szkolenie i popołudniowe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Skorzystaj z oferty (Hotelu San Martino) lub (Apartamentów Residence Adler!)

Narciarska przygoda dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci i młodzież na zimowy obóz narciarsko-snowboardowy w Czechach. Jedziemy do jednego z najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w czeskich Beskidach - stacji narciarskiej Bila.

Torstarowa Kadra zadba o bezpieczeństwo, doskonalenie i naukę jazdy na nartach i desce, jak również doskonałą zabawę! Oprócz zajęć na stokach będziemy popołudniami grać w tenisa na krytych kortach, uczestniczyć w grach zespołowych na hali lub korzystać z basenu! Niesamowita moc atrakcji i pozytywnej energii czeka na Was. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: (Narciarska Przygoda)

Zimowe aktywne półkolonie

Po raz kolejny zapraszamy dzieci na niesamowite Zimowe Aktywne Półkolonie z klubem Torstar!

Wypełnimy każdy dzień ferii od 9 do 17, tak aby dzieci mogły spędzić go w bardzo aktywny i ciekawy sposób. Kadra naszych instruktorów, opiekunów i trenerów różnych dyscyplin sportu zorganizuje najciekawsze gry i zabawy, w których kiedykolwiek braliście udział! Zapewniamy zajęcia tenisowe, jazdę na łyżwach, kulig i zabawy w śniegu, gry takie jak piłka nożna, siatkówka oraz inne gry zespołowe, zajęcia taneczne i akrobatyczne. Dodatkowo pojedziemy na basen, do kina lub teatru, parku trampolin i na ściankę wspinaczkową. Zakończymy wszystko olimpiadą sportową wraz z nagrodami!

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: (Zimowe Półkolonie)

Mnóstwo pozytywnej energii,
sportowego szaleństwa,
doskonale przygotowanych stoków,
oraz zapierających dech widoków!